Pondelok, 16 Sep 2019

Prijatie jubilantov
Napísal Administrator   
Streda, 31 Október 2018 09:33

Ľudský život je najkrajší a najvzácnejší dar. Prežiť ho naplno si zasluhuje našu úctu, hlboký obdiv a poďakovanie. Život je poskladaný z mnohých malých dní, ktoré prinášajú svoje radosti aj bežné starosti. Z času na čas však príde v živote každého človeka deň, ktorý je niečím výnimočný, je dôležitý. Takýchto dní je v ľudskom živote niekoľko a uchovajú sa v pamäti až do konca. A jeden z takýchto dní bol aj 25. október 2018. Bol to deň, kedy sa vo veľkej zasadačke Mestského úradu na pozvanie primátora mesta Ing. Vladislava Višňovského stretli jubilanti pri príležitosti krásneho životného jubilea 70, 80 a 90 rokov života.

argaiv1549

V tento slávnostný deň  sa tu všetci stretli, aby oslávili krásne a zaujímavé životné jubileá. Zaujímavé v tom, že keď sa obzrú za sebou, je tam toho už mnoho. Mnoho skúseností, mnoho ľudí, ktorých poznali i tých, ktorí vstúpili do ich života, mnoho pekného, ale aj ťažké chvíle. Jednoducho povedané, vedia, o čom je život.

Ale keď sa pozriete  pred seba verte, že život pre Vás pripravil ešte veľa. K Vášmu jubileu Vám želáme, aby tam tých krajších dní bolo čo najviac. Prajeme Vám veľa šťastia, mnoho síl a hlavne pevne zdravie.

Na záver slová klasika: Každý deň sa niečo pekné končí a niečo prekrásneho začína. Je to tak, lebo každý deň je jedinečný, každý deň nás niečo čaká, každý deň by sme mali prežiť naplno. Sme tu len raz, tak žime, ako najlepšie vieme.

Po slávnostnom príhovore primátora mesta Ing. Vladislava Višňovského nasledoval zápis do pamätnej knihy mesta a všetkým jubilantom primátor mesta odovzdal pamätné listy a darčeky, ako spomienku na túto milú udalosť.


Posledná úprava Streda, 31 Október 2018 09:42