Štvrtok, 22 Feb 2018

Vyhodnotenie XIV. ročníka mestskej ligy vo volejbale
Napísal Administrator
Štvrtok, 08 Február 2018 10:55

Dňa 3.2.2018 od 9.00 hod. sa v telocvični na SOŠ A. W. rozohrali turnaje o umiestnenie XIV. ročníka mestskej ligy vo volejbale pre mládež a dospelých mesta a blízkeho okolia o „Putovný pohár riaditeľa Centra voľného času“.

argaiv1008

Najprv sa odohrali stretnutia v skupine o 4. – 6. miesto.

V prvom zápase potvrdilo úlohu favorita družstvo PSS a. s. a zvíťazilo nad celkom Relax team Kr. Brod v pomere 2 : 0. Nasledoval zápas dvoch posledných celkov po základnej časti. Zápas bol vyrovnaný a rozhodlo sa v koncovke tajbrejku, kde mali viac šťastia hráči Ruthenia team. V zápase o piate miesto sa zrodilo asi najväčšie prekvapenie ligy, kde favoril PSS a. s. podľahol opäť v tajbrejku družstvu Ruthenia team.

Od 13.00 hod. sa začali zápasy finalovej skupiny. V prvom zápase potvrdili úlohu favorita hráči Panep voley team a hladko zdolali hráčov SOŠ A. W. 3 : 0. Po krátkej prestávke pokračoval zápas TJ Sokol Vydraň a SOŠ A. W.. Ani v tomto zápase nedošlo k prekvapeniu, hráči Sokola potvrdili úlohu favorita a zvíťazili v pomere 3 : 0.  Po 15. minútovej prestávke sa začalo finálové stretnutie, ktoré sledovalo zaplnené hľadisko.  V prvých dvoch setoch dominovali hráči Sokola a zaslúžene oba sety vyhrali. Tretí set bol v réžií  víťaza základnej časti. V štvrtom sete boli lepší hráči Sokola, ale nezvládli koncovku seta. Piaty set mali od začiatku pod kontrolou hráči Panepu a zaslúžene dotiahli zápas do víťazného konca.

Od 18.00 hod. v reštaurácií  Buena stretli všetci na slávnostnom vyhodnotení. Ceny pre víťazné družstva a najlepších jednotlivcov odovzdával MUDr. Ľubomír Ondrášik poslanec mestského zastupiteľstva. Po chutnej večeri bolo spoločenské posedenie, kde sa všetci zabávali a hlavne hodnotili priebeh celej ligy.

Posledná úprava Štvrtok, 08 Február 2018 11:19